מנהלת בית הספר : הגב‘ רביד שטרנין

דבר המנהלת

סיכום מחצית הראשונה
    
                                                                        
                                             כג' שבט תשע"ד  24.1.2014
הורים יקרים,
היום, מסתיימת מחצית ראשונה וילדיכם מקבל תעודה. תעודה זו מסכמת את תהליכי הלמידה של מחצית זו ומשקפת את ההישגים של ילדיכם בכל התחומים, את תפקודם ואת מידת הסתגלותם לכללי ביה"ס ולנהליו. התעודה היא צילום מצב נכון למועד מסוים וההערכות בתעודה מציינות רמת הישגים נתונה, פרי שילוב הרצון, היכולת, ההשקעה והיחס ללימודים ולבית הספר.
גם במחצית זו שמנו לנו למטרה לקדם את כלל תלמידינו, לאפשר להם לממש את יכולותיהם ולהביאן לידי ביטוי, תוך התחשבות בשונות שבין התלמידים. אנו מעניקים לתלמידנו את הקרקע הפורייה ללמידה תקינה, להצלחה בלימודים ולצמצום פערים ונותנים את הדעת על מצבו של כל ילד וילד בבית הספר. כל אחד מתלמידנו מקבל את מלוא התמיכה בהתאם לצרכיו האישיים. לצד תמיכה בתלמידים מתקשים מתקיימת למידה המטפחת מצוינות אישית באמצעות חומרי העשרה מאתגרים, מגוונים ועשירים. קידום התלמידים, פיתוחם וטיפוחם בתחום הלימודי נעשה במקביל לפיתוח מנהיגות צעירה ופעילה.
 מעורבותם ושיתופם של התלמידים נעשה בתחומים רבים הקשורים לאקלים הבית ספרי. אנו רואים את ילדכם שותף לחברת תלמידים מתפתחת. ביה"ס מעודד מעורבות חברתית, נטילת תפקידים, גילוי יוזמה, אחריות ותרומה לחברה ועל כן הרחבנו את מעגלי השותפות של התלמידים בעשייה הבית ספרית. השנה הרחבנו את קבוצת השגרירים בשני תחומים: "מפתח הלב" ו"מוגנות" ופועלם בעיקר במישור הערכי. התלמידים מקבלים כלים להנחיה ודרור לחשיבתם היצירתית.
במחצית זו התקיים בפעם הראשונה חידון איות "לחלום באותיות", החידון ניכר בהצלחתו ועל כן יהיה חלק מהתרבות הבית ספרית. 
                                                                                                                                                     אנו רואים בכם, ההורים, שותפים פעילים בחינוך לערכים ובתמיכה בילדכם. מעורבותכם בתחומים אלו, תיצור הזדהות ותחושת שייכות של התלמידים עם ערכי בית הספר.                                   
אני מבקשת להודות לצוות החינוכי של ביה"ס ולצוות העובדים על עבודת הקודש שנעשית עם התלמידים.                                                                                                                           תודה לכם, הורים על שאתם השותפים המלאים לעשייה הפורייה.
 
"אל לו לאדם לומר - אני קטן, נטול השפעה ותרומה
    שהרי בתוך כל אחד מאיתנו דולק נר עם להבה עצומה
אם רק יוסיף קצת שמן למדורה ויעצים הבערה"
(הראי"ה זצ"ל)
 
בברכה
רביד שטרנין- מנהלת בית הספר
והצוות החינוכי
 

  חזור

הוספת תגובה
גירסה להדפסה
שלח לחבר
דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ניצנים חדרה    רחוב הכנסת 6 נווה-חיים  חדרה    טלפון:  04-6331308       דואר אלקטרוני: nizanim6@walla.co.il
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים